security Bezpieczne Zakupy
departure_board Szybka Wysyłka
sentiment_satisfied_alt Promocje
favorite 11 tys. zadowolonych klientów
storefront 100% Towaru na stanie
Przesyłka GRATIS dla zamówień o wartości 250 zł i powyżej !!!

Odmulacz akwariowy na pompkę napowietrzającą Sera gravel cleaner 60cm

Odmulacz akwariowy na pompkę napowietrzającą  Sera gravel cleaner 60cm Odmulacz akwariowy na pompkę napowietrzającą  Sera gravel cleaner 60cm Odmulacz akwariowy na pompkę napowietrzającą  Sera gravel cleaner 60cm

Sera logo
  • Marka: Sera
  • Model: SE-08550
37,89zł
(z VAT)
dostępne: 7szt.
Podobne

Sera Gravel Cleaner to odmulacz zasilany pompą powietrza (napowietrzaczem), przy pomocy którego usuniemy zanieczyszczenia z dna akwarium, bez podmieniania wody. Po zassaniu przez pompkę zanieczyszczenia z dna wraz z wodą są kierowane na wkład filtracyjny umieszczony w górnej części obudowy. Filtr zatrzymuje zanieczyszczenia i przepuszcza czystą wodę bezpośrednio z powrotem do zbiornika. Odmulacz można podłączyć pod dowolną pompkę powietrza o odpowiedniej wydajności. Dzięki teleskopowej rurze o regulowanej wysokości nadaje się do każdego akwarium o głębokości do 60cm. W zależności od rodzaju podłoża i stopnia zanieczyszczenia, siła ssąca może być regulowana przez zmianę długości rury teleskopowej. Standardowo odmulacz wyposażony jest w wężyk do powietrza oraz wkład filtrujący. Napowietrzacz nie wchodzi w skład zestawu.

Skrócona instrukcja obsługi odmulacza:

  • Pompkę powietrza i rurkę A połączyć z wężykiem.
  • Rurkę zasysającą B umieścić w podłożu, a rurkę teleskopową C wyciągnąć na tyle, żeby otwór ujścia wody D wystawał ok 2-3 cm pomad powierzchnię wody.
  • Włączyć pompkę powietrza i powoli przy pomocy rurki zasysającej "odkurzyć" zanieczyszczenia. Rurkę należy trzymać ukośnie, w ten sposób zapewni się równomierny powrót wody.
  • Po usunięciu zanieczyszczeń, zdjąć pojemnik na muł i przepłukać go jak i gąbkę pod bieżącą wodą.
A26P3
arrow_upward