security Bezpieczne Zakupy
departure_board Szybka Wysyłka
sentiment_satisfied_alt Promocje
favorite 20 tys. zadowolonych klientów
storefront 100% Towaru na stanie
Przesyłka GRATIS dla zamówień o wartości 300 zł i powyżej !!!
Przedmiot tymczasowo niedostępny. Przepraszamy za utrudnienia

Prime Uzdatniacz wody akwariowej 100ml Seachem

Prime Uzdatniacz wody akwariowej 100ml Seachem

Seachem logo
  • Marka: Seachem
  • Model: Prime 100ml

Wydajny uzdatniacz do wody Prime pozwoli zadbać o bezpieczeństwo każdego akwarium. Dzięki niemu można usunąć z wody chlor, chloraminę, metale ciężkie, a także można zdetoksykować amoniak, azotany i azotyny.

Jest to jeden z pięciu preparatów firmy Seachem z tzw. "mocnej piątki" dla Twojego akwarium - preparatów niezbędnych, bez względu na rodzaj akwarium jakie posiadasz lub chcesz założyć.

Preparat to skoncentrowany środek przeznaczony do uzdatnienia wody w akwariach słodkowodnych oraz morskich. Zaleca się dodawanie środka przy zakładaniu nowego akwarium oraz po każdorazowej podmianie wody.

Działanie wszystkich uzdatniaczy opera się na  procesach chemicznych zwanych reakcjami redukcji. Firma Seachem poszła o krok dalej, dodając do preparatu związek wiążący amoniak. Jeśli woda w kranie zawiera chloraminę, klasyczne preparaty oparte na tiosiarczanie sodu mogą nie wystarczyć. Prime pobudza również wytwarzanie i regenerację ochronnej warstwy śluzu na ciele ryb.

Najważniejsze zalety:

  • kompletny i skoncentrowany uzdatniacz do wody słodkiej i morskiej
  • usuwa chlor, chloraminę, metale ciężkie
  • odtruwa wodę z amoniaku, azotanów i azotynów
  • preparat nie wpływa na pH wody

Sposób użycia: stosować 5ml na każde 200l przygotowywanej wody. Taka dawka pozwala na usunięcie 1 mg/l amoniaku, 4 mg/l chloraminy i 5 mg/l chloru.

Opakowanie: 100 ml

 

C4P2
arrow_upward