security Bezpieczne Zakupy
departure_board Szybka Wysyłka
sentiment_satisfied_alt Promocje
favorite 20 tys. zadowolonych klientów
storefront 100% Towaru na stanie
Przesyłka GRATIS dla zamówień o wartości 300 zł i powyżej !!!
URLOP!!! W dniach 01.08 - 08.08.2022. Wszystkie przesyłki będą nadawane od 09.08.2022.
Przedmiot tymczasowo niedostępny. Przepraszamy za utrudnienia

Pristine Odmulacz w płynie 325ml Seachem

Pristine Odmulacz w płynie 325ml Seachem

Seachem logo
  • Marka: Seachem
  • Model: Pristine 250ml

Dzięki preparatowi Pristine oczyścisz podłoże swojego akwarium - usuniesz błonę białkową i poprawisz klarowność wody. Wszystko za sprawą specjalnie wyselekcjonowanych szczepów bakterii do rozkładu materii organicznej.

Jest to jeden z pięciu preparatów firmy Seachem z tzw. "mocnej piątki" dla Twojego akwarium - preparatów niezbędnych, bez względu na rodzaj akwarium jakie posiadasz lub chcesz założyć.

Preparat Pristine wykorzystuje biologiczne, naturalne, niechemiczne metody aby zwiększyć jakość wody. Zawiera w sobie bakterie, które rozkładają nadmiar żywności oraz martwą materię organiczną w systemach słodkowodnych i morskich. Preparat zmniejsza także nadmiar składników przemiany materii (np. amoniak, azotany, azotyny), które są w większych stężeniach trujące a także napędzają wzrost organizmów chorobotwórczych. Pristine sprawia, że woda jest bardziej klarowna oraz ma pozytywny wpływ na kondycję zdrowotną środowiska wodnego.

Najważniejsze zalety:

  • naturalne i organiczne gospodarowanie odpadami w akwarium
  • szybko i bezpiecznie eliminuje osady (muł) i resztki
  • pomaga zwiększyć przejrzystość wody
  • preparat do wody słodkiej i słonej

Sposób użycia:  zaleca się stosowanie 1 zakrętkę (5ml) produktu na każde 40l wody w akwarium. Następnie zaleca się stosowanie dawki podtrzymującej: 1 zakrętka (5ml) na każde 80l wody raz w tygodniu lub w przypadkach zmiany w obsadzie zbiornika, czyszczenia filtra lub po podawaniu leków

Opakowanie: 250 ml + 30% gratis (325ml)

 

C4P2
arrow_upward