security Bezpieczne Zakupy
departure_board Szybka Wysyłka
sentiment_satisfied_alt Promocje
favorite 11 tys. zadowolonych klientów
storefront 100% Towaru na stanie
Przesyłka GRATIS dla zamówień o wartości 250 zł i powyżej !!!

Torfin Complex Ekstrakt z torfu 30ml Tropical

Torfin Complex Ekstrakt z torfu 30ml Tropical

Tropical logo
  • Marka: Tropical
  • Model: 560046900755
4,60zł
(z VAT)
dostępne: 1szt.
Podobne

TORFIN COMPLEX marki Tropical to ekstrakt z torfu wysokiego.

TORFIN COMPLEX to ekstrakt uzyskany z torfu wysokiego. Ułatwia przygotowanie wody akwariowej o właściwościach zbliżonych do tych, jakimi charakteryzuje się biotop czarnej wody. Zawarte w ekstrakcie garbniki i związki humusowe lekko zakwaszają wodę, obniżają jej twardość oraz nadają jej charakterystyczny złocisty kolor. Ponadto w naturalny sposób ograniczają rozwój grzybów i bakterii w akwarium, zmniejszając prawdopodobieństwo niebezpiecznych dla ryb infekcji. Tylko w takich warunkach ryby z czarnych wód w pełni się wybarwiają, przystępują do tarła i zachowują doskonałą kondycję i zdrowie.

Zalecamy stosowanie preparatu TORFIN COMPLEX w akwariach z paletkami, skalarami, pielęgniczkami z Ameryki Południowej, rybami kąsaczowatymi, prętnikami, kiryskami itp.

Sposób użycia: 10ml preparatu na 100l wody lub do uzyskania pożądanego zabarwienia wody. Stosować po każdej częściowej i całkowitej wymianie wody, po transporcie ryb i w okresie ich adaptacji w nowym akwarium, kiedy może dojść do otarć i skaleczeń. Preparat nie działa w twardej wodzie. Nie niszczy pożytecznych bakterii nitryfikacyjnych

30ml preparatu przeznaczone jest na 300l wody

Opakowanie - butelka 30 ml

C6P2
arrow_upward