security Bezpieczne Zakupy
departure_board Szybka Wysyłka
mood Promocje
storefront 100% Towaru na stanie
Przesyłka GRATIS dla zamówień o wartości 250 zł i powyżej !!!

Aquanetta Ręcznie robiony rurkobloczek ceramiczny duży fantazyjny

Aquanetta Ręcznie robiony rurkobloczek ceramiczny duży fantazyjny

Aquanetta logo
  • Marka: Aquanetta
  • Model: BDKF30
33,70zł
(z VAT)
dostępne: 1szt.
Podobne

Ręcznie tworzony rurkobloczek ceramiczny, w fantazyjnym kształcie i kolorze, wykonany jest z naturalnej i różnobarwnej gliny. Wypalany w temperaturze 1200oC, dzięki czemu jest obojętny chemicznie względem każdego rodzaju wody akwariowej - nie oddziałuje z wodą morską, kwaśną, miękką itd.

Specjalnie gładzone powierzchnie wewnętrzne zapobiegają skaleczeniom ryb, przez co idealnie nadaje się jako kryjówka dla ryb i innych zwierząt wodnych.

Rurkobloczek nie jest w żaden sposób barwiony ani szkliwiony, przez co nie zawiera metali ciężkich (ołów, kadm), które zatruwają środowisko akwariowe.

Naturalny wygląd stosu pozwala łatwo wkomponować go w wystrój każdego akwarium, a ceramiczna, porowata powierzchnia pozwala na obsadzenie jej np. mchami.

Rurkobloczek może być używany w akwariach morskich i słonowodnych.

  • zespół 3 połączonych ze sobą rurek FED
  • wymiary - 16 x 13,5 x 10 cm
  • kolor - ciemny

Produkty firmy Aquanetta wykonywane są ręcznie, w związku z czym ich wymiary mogą różnić się o 10% względem wymiarów podawanych w sklepie. Każdy produkt może mieć inny wygląd pod względem rozmiaru, koloru, wzoru, faktury, kształtu oraz położenia "okienek".

Za wadę produktu nie uznaje się: drobnych nieregularności faktury produktu, śladów wypalania w piecu do ceramiki, spękanej faktury przypominającej spękanej kory drzewnej, pozostałości piasku, drobnych pęknięć struktury niemających wpływu na wytrzymałość mechaniczną produktu.

A26P6
arrow_upward