StartKontoKoszyk
Sklep zoologiczny NEONEK PL
Fluval U2 filtr wewnętrzny do akwarium o pojemności do 100l
Fluval U2 filtr wewnętrzny do akwarium o pojemności do 100lFluval U2 filtr wewnętrzny do akwarium o pojemności do 100lFluval U2 filtr wewnętrzny do akwarium o pojemności do 100lFluval U2 filtr wewnętrzny do akwarium o pojemności do 100l

Fluval U2 filtr wewnętrzny do akwarium o pojemności do 100l

Fluval
  • Marka: Fluval
  • Wymiary (W x Sz x D): 20 x 9 x 10 cm
154,98zł139,98zł
dostępne 2szt.

Fluval U2 filtr wewnętrzny 400l/h

Modele filtrów wewnętrznych marki Fluval z serii U cechuje wysoka niezawodność oraz bardzo dobre parametry pracy. Zastosowanie unikalnego dostępu do mediów filtracyjnych od góry filtra okazuje się świetnym rozwiązaniem pozwalającym na bieżąco kontrolować ich zabrudzenie, a w razie potrzeby ułatwia wymianę wkładów. Dodatkowo filtr posiada regulację przepływu oraz końcówkę napowietrzającą.

Wszystkie modele serii U marki Fluval cechuje cicha praca i niskie zapotrzebowanie na energię. Pomimo niewielkich rozmiarów udało się wygospodarować dużą przestrzeń na media filtracyjne. W zestawie znajduję się również końcówka powalająca ukierunkować wypływający strumień wody. Dodatkowo strumień wody można rozproszyć dzięki specjalnie skonstruowanemu systemowi wylotu wody.

Wszystkie modele tej serii mogą pracować zarówno w pionie jak i w poziomie, dzięki czemu znajdują zastosowanie zarówno w akwarystyce jak i terrarystyce. Łatwy dostęp do wirnika pompy pozwala na utrzymanie go w należytej kondycji.

Dane techcznie:
Moc: 5W
Wydajność: do 400l/h
Do zbiorników o pojemności 45-110l