StartKontoKoszyk
Sklep zoologiczny NEONEK PL
`
Fluval U3 filtr wewnętrzny do akwarium o pojemności do 160l
Fluval U3 filtr wewnętrzny do akwarium o pojemności do 160lFluval U3 filtr wewnętrzny do akwarium o pojemności do 160lFluval U3 filtr wewnętrzny do akwarium o pojemności do 160lFluval U3 filtr wewnętrzny do akwarium o pojemności do 160lFluval U3 filtr wewnętrzny do akwarium o pojemności do 160l

Fluval U3 filtr wewnętrzny do akwarium o pojemności do 160l

Fluval
  • Marka: Fluval
  • Wymiary (W x Sz x D): 26,7 x 8,3 x 10 cm
194,97zł179,98zł
dostępne 2szt.

Fluval U3 filtr wewnętrzny 600l/h

Modele filtrów wewnętrznych marki Fluval z serii U cechuje wysoka niezawodność oraz bardzo dobre parametry pracy. Zastosowanie unikalnego dostępu do mediów filtracyjnych od góry filtra okazuje się świetnym rozwiązaniem pozwalającym na bieżąco kontrolować ich zabrudzenie, a w razie potrzeby ułatwia wymianę wkładów. Dodatkowo filtr posiada regulację przepływu oraz końcówkę napowietrzającą.

Wszystkie modele serii U marki Fluval cechuje cicha praca i niskie zapotrzebowanie na energię. Pomimo niewielkich rozmiarów udało się wygospodarować dużą przestrzeń na media filtracyjne. W zestawie znajduję się również końcówka powalająca ukierunkować wypływający strumień wody. Dodatkowo strumień wody można rozproszyć dzięki specjalnie skonstruowanemu systemowi wylotu wody.

Wszystkie modele tej serii mogą pracować zarówno w pionie jak i w poziomie, dzięki czemu znajdują zastosowanie zarówno w akwarystyce jak i terrarystyce. Łatwy dostęp do wirnika pompy pozwala na utrzymanie go w należytej kondycji.

Dane techcznie:
Moc: 6W
Wydajność: do 600l/h
Do zbiorników o pojemności 90-150l