StartKontoKontaktKoszyk
Sklep zoologiczny NEONEK PL

Co robimy?

Neonek.pl to internetowy sklep zoologicznym, w którym można znaleźć szeroki asortyment dla:

 • ryb akwariowych słodkowodnych oraz morskich
 • psów wszystkich ras - dużych i małych, w każdym wieku
 • kotów wszystkich ras - dużych i małych, w każdym wieku
 • ptaków - zarówno tych hodowanych w domach jak i dziko latających
 • wszystkich gryzoni: chomika, świnki morskiej (kawi domowej), myszy, szczura, koszatniczki, szynszyli, burunduka
 • królików
 • fretek
 • gadów

Naszym głównym celem jest promowanie polskich producentów, wzbogacanie naszej oferty o produkty najwyższej jakości oraz zapewnienie doskonałej obsługi naszych klientów - Ciebie też!

Nasze zasady

 • dążymy do zapewnienia obsługi klienta na najwyższym poziomie, wierzymy, że każdy klient zasługuje na jak najlepsze wrażenia z zakupów online
 • chcemy zaoszczędzić Wasz czas przy robieniu zakupów, dlatego nasza strona internetowa jest łatwa w użyciu, oferujemy zawsze szybką i sprawną obsługę
 • jako właściciele zwierząt domowych rozumiemy relacje, jakie macie ze swoimi ukochanymi zwierzętami - dlatego dbamy o to, żeby zapewnić wam wiele radości ze wspólnie spędzanych chwil

10 powodów, aby robić zakupy właśnie u nas!

 1. Super szybka dostawa - jesteśmy dumni z naszej superszybkiej dostawy, a 99% naszych zamówień jest wysyłanych tego samego lub następnego dnia. Paczka przekazywana jest kurierowi, który oferuje dostawę ekspresową w 24-48 godzin. Drogę przesyłki można śledzić "na żywo", dzięki czemu zawsze możesz sprawdzić, gdzie jest Twoja paczka.
 2. Szeroki wybór - stawiamy cały czas na rozwój naszego sklepu zwiększając zarówno liczbę dostępnych produktów, jak również dostępność obsługiwanych marek, tak aby zwiększyć jak najbardziej szanse, że znajdziesz u nas swoją ulubioną markę.
 3. 100% dostępności produktów - produkty, które widzisz na stronach sklepu są zawsze dostępne w magazynie - nie sprzedajemy artykułów, które musielibyśmy dopiero zamówić u dostawcy.
 4. Łatwa w użyciu strona internetowa - sprawiliśmy, że strona internetowa jest tak łatwa w nawigacji, jak to tylko możliwe.
 5. Szybkie zakupy ulubionych produktów - dzięki funkcji "Dodaj do ulubionych" każdy zarejestrowany użytkownik znajdzie dodane w ten sposób artykuły w obszarze "Moje konto" - nie musisz już tracić czasu na przeszukiwanie sklepu.
 6. Wysoki standard obsługi klienta - szybko reagujemy na każdą wiadomość e-mail oraz telefon. Od członków naszego zespołu możesz oczekiwać fachowej porady - pracujemy bardzo ciężko, żeby znaleźć dla Ciebie najlepszą ofertę. Zawsze natychmiast reagujemy, jeżeli masz jakiekolwiek problemy ze złożonym zamówieniem.
 7. Zawsze liczymy się ze zdaniem naszych klientów - wiemy, że bez naszych klientów sklep by nie istniał, dlatego jesteśmy Ci bardzo wdzięczni za każdą pozostawioną opinię, przesłaną wskazówkę rozwoju lub sugestię rozszerzenia asortymentu sklepu.
 8. Dbamy! - dbamy o dobre samopoczucie każdego pupila i jego właściciela poprzez zapewnienie szybkiej realizacji każdego zamówienia - już od momentu wejścia na stronę naszego sklepu. Zależy nam na Was!
 9. Stawiamy na rozwój - żeby zapewnić Ci najnowocześniejsze rozwiązania i zadowolić nawet najbardziej wymagającego klienta regularnie uczestniczymy w targach branżowych.
 10. Ekologia jest dla nas bardzo ważna - dążymy do utrzymania czystego środowiska, a jednym z naszych głównych celów jest bycie firmą przyjazną dla środowiska. W tym celu nasz magazyn działa w systemie recyklingu - ponownie wykorzystujemy wszystkie materiały opakowaniowe zarówno z tworzyw sztucznych, jak i papieru/kartonów. Wszystkie materiały, w które opakowaliśmy Twoją paczkę, można w całości poddać recyklingowi.