security Bezpieczne Zakupy
departure_board Szybka Wysyłka
sentiment_satisfied_alt Promocje
favorite 11 tys. zadowolonych klientów
storefront 100% Towaru na stanie
Przesyłka GRATIS dla zamówień o wartości 250 zł i powyżej !!!

Nawóz do roślin akwariowych z żelazem 250ml CAL Aqua Labs Red

Nawóz do roślin akwariowych z żelazem 250ml CAL Aqua Labs Red Nawóz do roślin akwariowych z żelazem 250ml CAL Aqua Labs Red

CAL Aqua Labs logo
  • Marka: CAL Aqua Labs
  • Model: CAL Aqua Labs Red 250ml
43,00zł
(z VAT)
dostępne: 1szt.
Podobne

CAL Aqua Labs Red to jeden z pięciu nowoczesnych nawozów dla roślin akwariowych opracowany od podstaw przez ekspertów. Dzięki wieloletniemu doświadczeniu w hodowli roślin wodnych stworzono doskonale zbilansowane nawozy, uzupełniające się nawzajem i stanowiące kompletny system nawożenia akwarium roślinnego.

Red to nawóz skomponowany w celu poprawy wybarwienia roślin akwariowych. Sprawia, że rośliny o zielonej barwie będą soczyście zielone a czerwone będą wybarwione szczególnie okazale. Red zawiera skoncentrowane związki wielokrotnie stabilizowanego chemicznie żelaza. Zapewnia to wysoką jakość nawozu przez długi czas oraz znacznie poprawia przyswajalność tego związku przez rośliny. Produkt rekomendowany do stosowana szczególnie w silnie oświetlonych akwariach roślinnych oraz zbiornikach z dużą ilością flory.

Kiedy używać?

Używać w gęsto obsadzonych zbiornikach roślinnych lub wobec oznak słabego wzrostu roślin i niedoborów np. słabe wybarwienie czerwonych roślin.

Dozowanie:

Dodaj 1 naciśnięcie dozownika na 100 l wody dziennie lub 10 naciśnięć dozownika na 100 l wody co tydzień. Dawki mogą być dostosowane do ilości oraz tempa wzrostu roślin.

Trzymać z daleka od dzieci. Przechowywać w suchym miejscu, z dala od promieni słonecznych.

Opakowanie 250 ml

C1P2
arrow_upward