security Bezpieczne Zakupy
departure_board Szybka Wysyłka
sentiment_satisfied_alt Promocje
favorite 11 tys. zadowolonych klientów
storefront 100% Towaru na stanie
Przesyłka GRATIS dla zamówień o wartości 250 zł i powyżej !!!

pH Alert Kontrola poziomu pH na bieżąco Seachem

pH Alert Kontrola poziomu pH na bieżąco Seachem pH Alert Kontrola poziomu pH na bieżąco Seachem

Seachem logo
  • Marka: Seachem
  • Model: pH Alert
42,00zł
(z VAT)
dostępne: 3szt.
Podobne

pH Alert - nowoczesny i unikatowy test do bieżącej i ciągłej kontroli odczynu pH w Twoim akwarium. Test wskazuje obecny poziom pH występujący w akwarium i jest bardzo wrażliwy na wszelkie zmiany, dzięki czemu mamy możliwość szybkiej reakcji w przypadku zachwiania tego parametru. Test można umieścić w akwarium lub filtrze, a jego obsługa jest bardzo prosta - test zmieniając kolor ostrzega o zmianach odczynu w zakresie 5,4-8,0 (czujnik zmienia kolor odwracalnie z żółtego, przez pomarańczowy, na czerwony). Aby uzyskać maksymalną czułość, jednostkę należy odczytywać w naturalnym świetle dziennym lub świetle symulującym światło dzienne. pH Alert zastępuje klasyczne testy akwariowe i nadaje się wyłącznie do zbiorników słodkowodnych.

Żywotność czujnika może być różna w zależności od parametrów wody. Wymiany należy dokonać po 3-6 miesiącach. O zużyciu czujnika świadczy wyraźne zblaknięcie lub zniknięcie kolorów.

Nie jest wymagana ostrożność przy pielęgnacji akwarium, poza usuwaniem glonów za pomocą czystego, miękkiego materiału. Nie używaj wybielacza, mydła, detergentów ani twardych przedmiotów do czyszczenia czujnika. Niektóre barwniki mogą odbarwić czujnik.

Najważniejsze zalety:

  • do ciągłego monitorowania odczyny w akwarium
  • mierzy pH w zakresie pH=5,4-8,0
  • czytelna skala
  • mały, przejrzysty, dyskretny i trwały
  • żywotność czujnik 3-6 miesięcy w zależności od parametrów wody

Sposób użycia: umieść miernik w dowolnym miejscu zbiornika lub filtra. Przy pierwszym użyciu wynik pojawi się po około 30 minutach. Kolejne pomiary dokonywane są co 10 minut.

Opakowanie: 1 karta

 

C4P4
arrow_upward