security Bezpieczne Zakupy
departure_board Szybka Wysyłka
sentiment_satisfied_alt Promocje
favorite 20 tys. zadowolonych klientów
storefront 100% Towaru na stanie
Przesyłka GRATIS dla zamówień o wartości 300 zł i powyżej !!!

Obcinaczka do pazurów paznokci dla psa kota Trixie

Obcinaczka do pazurów paznokci dla psa kota Trixie Obcinaczka do pazurów paznokci dla psa kota Trixie Obcinaczka do pazurów paznokci dla psa kota Trixie

Trixie logo
  • Marka: Trixie
  • Model: TX-2370
16,49zł
dostępne: 15szt.
Podobne

Profesjonalna obcinaczka / gilotyna do pazurów zwierząt marki Trixie jest wygodna w obsłudze, całkowicie bezpieczna dla zwierząt.

Gilotynka ma postać nowoczesnych szczypiec wyposażonych w łagodnie wygięte gilotynowe ostrze z otworem służącym do umieszczenia pazura. Takie rozwiązanie ułatwia szybkie obcinanie pazurów i gwarantuje pozostawienie równej i niepostrzępionej krawędzi cięcia. Pomiędzy obydwiema częściami uchwytu znajduje się sprężynka ułatwiająca kontrolowane cięcie.

Regularne przycinanie pazurów jest niezwykle ważne dla prawidłowej pielęgnacji zwierzęcia. Zbyt długie pazury pupila mogą powodować ból przy jego poruszaniu się i w efekcie powodować nieprawidłową postawę. Ponadto prawidłowo przycięte pazury są milsze, zarówno dla właściciela jak i zwierzęcia. Przy pazurach o jasnym zabarwieniu przycinamy wyłącznie część przezroczystą, natomiast przy pazurach ciemnych należy poradzić się weterynarza.

Najważniejsze zalety:

  • dla psów, kotów i innych małych zwierząt
  • nierdzewne ostrza (chromowane)
  • wygodny, antypoślizgowy uchwyt pokryty gumą
  • długość 12,5 cm

Sposób użycia: w celu obcięcia pazura należy delikatnie, ale stanowczo, chwycić łapę zwierzęcia, wsunąć końcówkę pazura w otwór ostrza urządzenia, upewnić się, czy długość cięcia jest odpowiednia i zdecydowanym ruchem zacisnąć uchwyt.

A28P3
arrow_upward